PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10022009}
511
chce zobaczyć
Return to Silent Hill
powrót do forum filmu Return to Silent Hill

To jest ciagniecie tematu do upadlego. Druga czesc byla tragiczna I watpie aby trzecia byla lepsza.

sador1991

Może być dobrze. Ta część będzie kręcona przez Christophe Gansa, który uczynił jedynkę, bardzo dobrą zresztą. Więcej wiary.

djs78

Będzie dobrze tylko niech dostanie budżet powyżej 40mln. Sam jestem fanem sh być może film zejdzie się czasem z remake gry

Samus86_

W ramach promocji marki podejrzewam, że właśnie taki zabieg zostanie wykonany, premiery się zejdą w bliskim czasie.

ZiD0

Niedawno obejrzałem na bluray i zdałem sobie sprawe że film niedługo będzie miał 20lat. Dobrze się zestarzal, jak by scenariusz powstał na podstawie drugiej części gry to był by hit.

Samus86_

Jedynka jest jednym z moich ulubionych horrów, odświeżam co parę lat, a muzykę z serii słucham dość regularnie. Liczę że Gans nie zawiedzie z tą częścią i wyjdzie co najmniej tak dobrze jak część pierwsza.

djs78

Dlaczego wszyscy z jakiegoś powodu mówicie, że jedynka była całkiem niezła? Przecież to był kolaż pomieszanych motywów z różnych części, dodanych tam bez jakiejkolwiek znajomości tego, dlaczego w ogóle zostały użyte w grze. Te filmy to karykatury. Policzek dla fanów SH.

ColdyPL

Prawda. Nie uważam za to ,,Silent Hilla" za zły film, uważam go za znośny, ale w całkowitym oderwaniu od gier. No ale jeśli założymy, że nowy film ma być ,,w tym samym świecie" co poprzednie, to ciekawe jak wybrną w takim razie z fabularnych głupotek - ot, choćby z roli Piramidogłowego jako symbolu wyrzutów sumienia Jamesa - niesamowicie kluczowa dla historii SH2 postać, a przez to, że wrzucono go do filmu z 2006 (co samo w sobie narracyjnie wręcz zniszczyło postać piramidy, bo on po prostu nie miał logicznie prawa pojawiać się w kontekście innym, niż James) i zmieniono całe jego storyline, traci ona zupełnie swój symboliczny wydźwięk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones