PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139742}
6,6 166 205
ocen
6,6 10 1 166205
5,0 14
ocen krytyków
Silent Hill
powrót do forum filmu Silent Hill

Moim zdaniem

ocenił(a) film na 7

Mam pytanie dot. filmu ;D Może powiem jak ja to widzę.
Akcja toczy się w 2 światach. Jeden, ten realny gdzie jest mąż, policja itp, oraz 2gi, alternatywny gdzie widzimy Rose,policjantkę i dziecko. Widać to chociażby po tym jak Christopher idzie korytarzem szkolnym i czuje perfumy żony, nie widzi jej, chociaż stoi obok niego oraz po zakończeniu filmu, gdzie one wróciły do domu lecz w innym świecie. Nie znajdują się w świecie realnym, lecz w świecie Silent Hill. I wszystko do tej pory rozumiem (jeśli dobrze kumam).
Mam natomiast pytanie o dziewczynkę, w sensie córkę Rose. Czyim ona tak naprawdę jest dzieckiem (pomijając że jest adoptowana). To jest córka tej poparzonej czy jak ? I kim jest ta dziewczynka, nie wiem jak ją nazwać (demon?) też podobna do niej co tam straszy i lata jak głupia ?
To jej siostra czy po prostu demon, który nie istnieje na prawdę ??? ;D Piszcie jak wy to widzicie ;)

ocenił(a) film na 7
Wezzy

Córka Rose, nie jest dzieckiem poparzonej.
To jest CZĘŚĆ poparzonej. Resztki tego co było w niej dobre, usunięte by wpuścić demona.
Ta straszna jest demonem, a także uosobieniem zła które toczy poparzoną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones