PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139742}
6,6 166 216
ocen
6,6 10 1 166216
5,0 14
ocen krytyków
Silent Hill
powrót do forum filmu Silent Hill

Z tego filmu jest znakomita ostatnio mi się taka muzyka z silent hill spodobała utwór Wounded Warsong rządzi!. Co do filmu fajnie zekranizowali grę . 8/10 moja ocena :).

Necronomicon

Zgadzam się i zarazem rozumiem Cię, ponieważ przez pewien czas miałam fazę na tę muzę. ^^ "Wounded Warsong" jest niesamowite, nadaje nieziemskiego klimatu i w pewien specyficzny sposób wyróżnia się. Oprócz niektórych utworów zawartych w filmie, najbardziej spodobały mi się m.in. "Waiting For You", "Your rain", "Breeze - In Monochrome Night".

ocenił(a) film na 9
Slaught

Magiczny jest soundtrack "Laura plays the piano" na końcu, gdy Rose z Sharon opuszczają miasto. Tak samo już praktycznie kultowe "promise(reprise) inaczej Alessa harmony i You're not here (napisy końcowe). Co tu dużo mówić, Akira jest mistrzem. Mało która gra tak harmonizuje się z muzyką. Tej nikt nie jest w stanie podrobić, jedyna w swoim rodzaju. ;-)

Bloody6

Od siebie jeszcze dodam, że utwory na które też warto zwrócić uwagę to: "Tears Off...", "Promise", "Theme Of Laura". Zresztą, można wymieniać je bez liku, uważam że każdy z nich ma w sobie to "coś". :) Jedne melancholijne, drugie z nutą nadziei, a inne niepokojące czy pokrętne. W grę nie grałam, ale mogę się tylko domyślać że to idealnie współgra, skoro bez wtajemniczania się w klimat miasteczka SH z gry, udaje się trochę odczuć te emocje. A co dopiero zagrać! ...Może kiedyś spróbuję. ^^

Slaught

"pokrętne" - chodziło oczywiście o pokręcone, małe przejęzyczenie; swoją drogą brak edycji (limit do 5 min) jest irytujący

ocenił(a) film na 9
Necronomicon

Najlepsza ekranizacja gry i dobry horror.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones