PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139742}
6,6 166 202
oceny
6,6 10 1 166202
5,0 14
ocen krytyków
Silent Hill
powrót do forum filmu Silent Hill

Chciałbym się mylić...pewnie graczy nie zaspokoi...takiej schizy nieda się zekranizować!!! Reżyser musiałby pojechać po krawędzi - a tak zapewne nie będzie...marzy mi się żeby ten film wywołał burzę, dostał wilcze bilety w kilku krajach - ale tak pewnie nie będzie...bo wszystkie filmy są robione teraz na jedno kopyto!!! Na Alone in the dark też napaliłem się jak szczerbaty na suchary i nic...i to tylko z 1.5 godziny! Pożyjemy zobaczymy zresztą :-) You be there James...

użytkownik usunięty
Michal1992

Niestety muszę sie z tobą zgodzić. Ekranizacjia tej gry to większe wyzwanie niż się z początku wydaje. Jeżeli reżyser temu podoła, nazwę go geniuszem. Obawiam się niestety, że będzie to "28 dni później" z żałosnym wątkiem miłosnym i zmutowanymi psami zamiast zombiaków.

ocenił(a) film na 9

i dorzucą brygade antyterrorystyczną jak w każdym filmie na podstawie gier :) Silent hill to wyzwanie na poziomie doświadczonego reżysera, który grał w grę. W innym przypadku nie ma co się udać. Sądze, że wes craven poradziłby sobie. Mając podstawe (fabuła z gry, sceneria) mógłby zrobić świetny i klimatyczny film. A wiemy jak jest i można się tylko domyślać jak będzie. Ja już po ekranizacji Mario Brosa z niechęcią patrzę na takie filmy.

ocenił(a) film na 10
Michal1992

mysle ze film bylby hitem gdyby w calosci byl od poczatku do konco zrobiony przez japonczykow przykladem moze byc ring i grudge w wersjach japonskich a amerykanskich

ocenił(a) film na 8
laki

Heh, właśnie pisałem posta i niechcący wycofałem sobie, co spowodowało stratę dobrej strony teksu :) W skrcie to co napisałem wcześniej, przejżyj uważnie listę płac, zobacz co mają na końcie i zastanów się jeszcze raz. Zauważę że kilku ludzi z Konami pracowało nad innymi projektami niż SH, zobacz takie tytuły jak Fatal Frame 1 i 2 czy też Forbidden Sirens. Z Konami w czołówce ten film nie zginie, mam taką nadzieję.

ocenił(a) film na 10
Kolbe

nie bylbym taki pewien ze ludzie konami pracowali przy produkcji sony czyli forbidden siren(bez s) czy przy fatal frame od tecmo zapraszam na www.konsola.pl i www.konsola.pl/forum

ocenił(a) film na 8
laki

Nie mam na myśli sztab Konami a tylko poszczególne osoby. Z tego co wiem to m.in. design potworów powstał z pod ręki któregoś z panów od Konami, z tego co wiem to nawet była w taki sposób promowana.

ocenił(a) film na 10
Michal1992

"Chciałbym się mylić...pewnie graczy nie zaspokoi...takiej schizy nieda się zekranizować!!!"

To najwyższa pora aby spróbować. Wierze że ludze z Konami sprostają temu wyzwaniu i podbnie jak z Silent Hill 1 na PSX będzie to fenomen

Michal1992

Tak z ciekawości. Podobał ci się film?

ocenił(a) film na 1
naka1234

Mały odkop. Wejdź sobie na profil osoby, której zadałaś pytanie i spójrz na datę ostatniego logowania...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones