PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139742}
6,6 166 214
ocen
6,6 10 1 166214
5,0 14
ocen krytyków
Silent Hill
powrót do forum filmu Silent Hill

Piramidogłowy

użytkownik usunięty

Cudowny jest, uwielbiam go jak wlecze po ziemi ten swój miecz. Jedna z najlepszych postaci w
filmach w ogóle, nie da się go pomylić z nikim innym.

ocenił(a) film na 9

Można powiedzieć że Piramidogłowy jest dla uniwersum Silent Hill tym, czym jest Nemezis dla świata Resident Evil. Sama geneza tej postaci jest bardzo ciekawa, a pojawiła się w serii (gry) od bodaj drugiej części. Do zobaczenia w Cichym Wzgórzu :)

ocenił(a) film na 7
krzysiek34_ol

w którymś tam Residencie jest taki typ podobny z jakimś tłuczkiem do mięsa czy cuś...

ocenił(a) film na 9
yeticzek

Chyba w ostatniej z części, ale nie jestem pewien, bo i oglądałem już dosyć dawno temu.

ocenił(a) film na 7

Ale jeśli o grę to tylko w dwójce Piramidogłowy pasował bo Homecoming dali go na sile ale tu mowa o filmie w pierwszej części jakoś fajnie ale w dwójce tak nie zabojował

użytkownik usunięty
radas1998

W gierkę akurat nie grałam, ale jeśli chodzi o filmy to rzeczywiście jedynka lepsza.

ocenił(a) film na 7

polecam pierwsze trzy części najbardziej dwójkę grafika z 2001 do dziś jest bardzo dobra ambienty to istna masakra np https://www.youtube.com/watch?v=yIYHHZz5VfU dodatkowa niepewność i ambient jak piramidogłowy taszczy swój miecz https://www.youtube.com/watch?v=0lAgkp2q2UQ
.Dla fabuły polecam Shaterred Memories The Room i Homecoming to już nie to samo

Lubisz duże miecze?

użytkownik usunięty
marcin261287

ty lykasz takie codziennie

ocenił(a) film na 10

Piramidogłowy jest wzięty z życia, historia tego sięga czasów wojny secesyjnej gdzie katami były osoby noszące na głowie zamiast worków - coś na kształt piramidy. Stąd pomysł na piramidogłowego w SH.

użytkownik usunięty
mlodszylele

Fajna ciekawostka, nie wiedziałam o tym :)

ocenił(a) film na 10

To wyczytałem kilka lat temu w gazecie o grach na konsole - jak dobrze pamiętam NEO+. Redaktorzy tej gazety byli wielkimi fanami serii Silent Hill na PlayStation.

Jeszcze wielu rzeczy nie wiesz, Socha ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones