PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139742}
6,6 166 214
ocen
6,6 10 1 166214
5,0 14
ocen krytyków
Silent Hill
powrót do forum filmu Silent Hill

Przeciez to bardzo wazna postac z unimersum sh! Btw moja ulubiona postac:-)

ocenił(a) film na 4
jestemtwoimojcem

Bo reżyser po długich i ciężkich przemyśleniach stwierdził, że Harry Mason musiał być kobietą ponieważ mężczyźni się tak nie zachowują. (poważnie).

ocenił(a) film na 7
SadoMisio

Aha.
Czyli jak by moja córka zagineła to nie szukałbym jej poniewaz jestem facetemi mi nie wypada.....?
Reżyser jest walniety. Harry Mason rządzi. Rzekłem.

ocenił(a) film na 4
jestemtwoimojcem

Oczywiście jako facet należy marudzić, że obiad nie zrobiony, i w ogóle to zaraz będzie mecz. ;)

Ale żeby nie było link do fragmentu making of: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=AGXROHRLXGU#t=452s

ocenił(a) film na 7
SadoMisio

Taaa widziałem i zaluje ze w filmie nie ma Harrego. To znaczy niby jest jako mąż tej klientki ale on nawet nie nazywa sie Harry. Może w restarcie się pojawi. Pozatym Kaufman taka zajebista charyzmatyczna postac w grze miałaby ogromny potencjał ale cóz ....nie pojawil sie w filmie.

ocenił(a) film na 9
jestemtwoimojcem

W filmie wiele uległo zmianie ponieważ firma KONAMI długo nie zgadzała się na ekranizacje. Kiedy wreszcie po wielu prośbach Hollywood KONAMI dało pozwolenie tyle że postawili warunek by wiele uległo zmianie i tak zamiast narodzin Goda mamy sektę która chce usunąć owoc grzechu "cudzołóstwa" czyli małą Allese a potem jej dziecko czyli Sharon. Poza tym w kontynuacji, która jest według mnie porażka, Christopher i Sharon zmieniają swoje imiona na Harry i Heather by ukryć się przed sektą która o dziwo może już opuszczać bramy Silent Hill

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones