PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139742}
6,6 166 202
oceny
6,6 10 1 166202
5,0 14
ocen krytyków
Silent Hill
powrót do forum filmu Silent Hill

Nie udało mi się dotrwać chyba nawet do 20 min filmu. Tak żenującej gry aktorskiej dawno nie
widziałem. Głosy aktorów były tak nieprzekonujące, zwłaszcza dziewczynki, że z irytacją oglądałem
każdą następną scenę filmu - nie będę krytykował braku logiki, nie grałem w grę oraz ostatecznie
nie widziałem "silent hill", jednak z całą pewnością jest to film klasy B. Filmowi nie dam oceny,
uznam że nie istnieje.

surogat84

A dzięki niesamowitym efektom i scenerii zapowiadał się tak interesująco... Tak skopać taki potencjał -_-

ocenił(a) film na 7
surogat84

Ta dziewczynka była najbardziej wyróżniającą się postacią w filmie (zresztą nie tylko w tym - podobnie było choćby w "Przypadku 39"), zresztą sam reżyser nie bez powodu był nią zachwycony. Sean Bean też był bardzo dobry, podobnie jak główna bohaterka. Zresztą imo jedynie Cybli Bennet nie za bardzo pasowała do tego filmu. Nie wiem, bo to raczej mniej znana aktorka. Może po prostu nie potrafiła się w nim dobrze odnaleźć.

No, ale to twoja opinia. Ja zdecydowanie się z nią nie zgadzam w każdym bądź razie. Jak na film na podstawie gry wyszła na prawdę dobra produkcja.

użytkownik usunięty
surogat84

'... Filmowi nie dam oceny,
uznam że nie istnieje.'

Genialne! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones