PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139742}
6,6 166 149
ocen
6,6 10 1 166149
4,8 13
ocen krytyków
Silent Hill
powrót do forum filmu Silent Hill

Nigdy nie gralem w silent Hill wiec nie znam fabuly gry, dlatego oceniam film jako widz, nie jako fan gry!!!
Dla milosnika horroru film lekko rozczarowywuje, liczylem ze bede sie pozadnie bal (balem sie bardziej na American Haunting:), ale tak nie bylo - to jedyna wada filmu.
Potem sa same zalety - fabula, ktora wciaga niesamowicie, oraz muzyka ktora nadaje klimat.
Polecam film!!!
Nie wiem tylko o co chodzilo na koncu? Domyslam sie ze bohaterki zginaly...

CooP

lecz się na nogi bo na głowę to już za późno...ile widziałeś-aś horrorów w swoim krótkim życiu???

drunken

Dla mnie film nie byl straszny i tyle co ty mozesz wiedziec skoro go za pewne nie widziales wiec PUSH OFF!!!
Bez odbioru!

CooP

Uwaga Spoiler 
Wg. mnie, zarowno głowne bohaterki jak i policjantka zginęły już w wypadku na moście... Cała reszta odegrała się już pośmiertnie zwroc uwagę za to że wszystko co się dzieje z ich perspektywy jest w mroku, podczas gdy mąż szukał ich na słonecznych ulicach w tym samym czasie... W domu też kiedy weszły pojawił się mrok, mimo że on leżał w słońcu naprzeciw nich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones