Laurie Holden

Heather Laurie Holden

6,8
7 163 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laurie Holden

Ta kobietka jest całkiem dobrą aktorką, ale jej postać w TWD(już tu o niej pisano, wiem) jest
cholernie wkurzająca xD Zaczne od faktu, że od początku zachowywała się jak rozwydrzona
nastolatka chcąc pokazać swoją emancypację i zaje**tość. Wyleciała do Ricka ze spluwą, ok..
jestem taka fajna, ale wszyscy zginiemy. Potem w tym centrum chorób to było coś w stylu"ojej,
mam doła, chyba zostanę tu i zginę", ale Dale przemówił jej do rozumu, zrezygnowała z
samobójstwa i co? I strzeliła na niego focha, no po prostu żenua. A scena w przyczepie, gdy
składa broń i wchodzi zombie. No na litość boską, mogła tam siedzieć cicho, broni nawet nie
brać ze sobą, bo wiadomo, że jeden strzał w takiej sytuacji przyciągnąłby te wszystkie zombie z
ulicy. Ale nie, złożę broń i go zabiję, będę hero of the day. Niestety, coś poszło nie tak. A romans z
Gubernatorem świnią już wgl nawet o tym nie wspomnę xD Mimo wszystko, gdy Andrea umiera
czuć jakąś pustkę, bo była od początku i od początku człowieka wkurzała. Tak mi się szkoda
zrobiło, gdy zabrakło tej postaci :D

emmeline37

jak zgineła bo zapomniałem?

emmeline37

Jeżeli dla Ciebie utrata najbliższej rodziny w jeden z najbardziej przerażających sposobów jest czym w rodzaju "ojeju mam doła" to masz niezwykle dziwny system wartości. Andrea w tym czasie miała pełne prawo to takiego, a nie innego zachowania i krytykowanie jej za stan depresyjny jest po prostu śmieszne. A zrypanie Dale'a? Uzasadnione choć niekończenie. Z jednej strony z czasem była mu wdzięczna za wyciągnięcie z CDC, ale z drugiej strony Dale skazał ją na życie w świecie, w którym co rusz musi się oglądać za siebie. Ile raz przez niego o mało co nie straciła życia bo zabrał jej broń? Dale traktował ją jak osobę niespełna rozumu, którą trzeba się zajmować 24h na dobę. W cale nie dziwię się temu jak postępowała w stosunku do niego Andrea. Sam bym zrobił dokładnie to samo. Andrea była kobietą znającą swoją wartość i to też manifestowała bo nie chciała być zakwalifikowana do lasek, które podlegają facetom.

użytkownik usunięty
emmeline37

Szczerze nienawidzę Andrei. Wszystko, ale to wszystko mnie w niej irytuje. Od początku czekałam na jej śmierć i na szczęście się doczekałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones