Roger Avary

Franklin Brauner

9,0
259 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Roger Avary

Mam mieszane uczucia co do tego pana jestem wielkim fanem Quentina Tarantino i gdy zauważyłem nazwisko widniejące przy paru jego filmach jako współscenarzysty zaczołem interesować się filmografią pana Rogera i stwierdzam że tylko jeden film według reżyseri Avary mi się podobał mowa tu o żyć szybko ... i prubuje znaleśc chociasz niewielki ślad stylu pokazanego w filmach tarantino i wydaje mi sie ze zauważyłem w jednej scenie żyć szybko... jak bohater idzie do domu dilera i zaczyna sie ostra zadyma to trwało może 2 min ale było troche w stylu tarantino,ale w dalszym ciągu mysle czy racje maja ci co twierdzą ze avary tak naprawde nic nie wniusł do filmów tarantino ,że tylko podpisał sie pod scenariuszem ,czy może jest wielkim pokrzywdzonym i wypalił tarantino swoje najlepsze pomysły a teraz nie może juz sam niczego sensownego wymyśleć....Jako wielbiciel tarantino wole jednak myśleć że Roger miał swój czas tylko gdy kumplował się z Quentinem jeden uzupełniał drugiego a gdy wspułpraca się rozpadła to prawdziwy mistrz z tego duetu został i dalej kręci genialne filmy mowa tu oczywiście o tarantino.

użytkownik usunięty
tarantino19

"wspUłpraca", "zaczOłem", "prUbuje", "wniUsł", "wymyślEć"? Przecież w przeglądarkach jest sprawdzanie pisowni...

Cieszę się ,że wiesz ,ale co to ma wspólnego z tematem?

tarantino19

Ma tyle wspólnego, że trudno cię traktować poważnie, popełniając takie błędy.

tarantino19

Zaczołem XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones